logo
Lombard Online

Lombard Online

Lombard Online

Czym jest lombard online?

Lombard internetowy online, to instytucja i zarazem sieć niezależnych lombardów, prowadząca swoją działalność za pośrednictwem stron www. Zajmuje się ona katalogowaniem wszystkich lombardów na terenie danego kraju oraz umożliwia zapoznanie się z ich ofertami. W przypadku stron indywidualnych lombardów prowadzona jest również sprzedaż cennych przedmiotów, które trafiły do pożyczkodawców na stałe.

Zaletą lombardów tego typu jest fakt, iż działają one 24 godziny na dobę przez 7 w tygodniu, a każdy klient ma stały dostęp do ich ofert - może przeglądać wystawione na sprzedaż produkty, zadecydować o sposobie płatności i opcji dostawy, a wszystko to nie ruszając się z domu. Prócz tego posiada także nieograniczony i stały dostęp do informacji na temat instytucji w swoim mieście i może wybierać spośród najkorzystniejszych ofert pożyczkowych.

Polskie Lombardy Online

Loombard

Loombard jest to branża usług finansowych działająca od 1994 roku. Oferuje ona pożyczki pod zastaw polecane osobom prowadzącym działalność gospodarczą, a także firmom prywatnym. Każdemu klientowi detalicznemu oferowana jest możliwość szybkiego pozyskania gotówki poprzez skup przedmiotów do niego należących (przedmiotów własnościowych). Firma Loombard jest aktualnie największą siecią placówek zajmujących się skupem przedmiotów w Polsce (posiada aż 689 placówek), a także jedną z największych w całej Europie. Cieszy się ona dużym powodzeniem i wyróżnia profesjonalizmem oraz rzetelnością świadczonych usług, jak również chętnie zatrudnia do pracy nowe osoby.

Dpk-lombard

Dpk-lombard użycza pożyczek chwilówek, tak zwanych produktów Vivus. Są to inaczej krótkoterminowe pożyczki pieniężne w granicach 100-1200 zł udzielane pożyczkobiorcy na okres od jednego do trzydziestu dni. Pożyczka może zostać przez niego wykorzystana w dowolnym celu.

Aby klient mógł ubiegać się o pożyczkę, niezbędne jest, aby przedstawił aktualny dowód tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy), spełniał wymóg w zakresie posiadania konta bankowego oraz posiadał aktywny numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego.

Firma Dpk-lombard oferuje darmową pożyczkę dla nowych klientów w wysokości aż 1400 zł bez oprocentowania.

Lombard Grosz

Lombard Grosz to zaufana i rzetelna firma, która powstała w 1991 roku i w chwili obecnej tworzy jedną z największych sieci lombardów w swoim regionie. Działa na terenie Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego. Jej główne zalety to wykwalifikowana kadra pracowników, minimum formalności w trakcie udzielania pożyczek pod zastaw oraz wysoka wycena przedmiotów własnościowych klienta. Dodatkowym plusem jest fakt, iż firma skupuje również przedmioty uszkodzone - złom. Bieżący dostęp do notowań giełdowych pozwala na szybką i adekwatną do wartości przedmiotu wycenę, jak również cenę skupu.

Lombard Grosz prowadzi głównie skup srebra, złota, telefonów komórkowych, komputerów stacjonarnych i przenośnych oraz sprzętu RTV i AGD.

Udostępnij

Dodaj komentarz